Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 108,90 zł
Parametry
Marka
Philips
EAN
6925970710121
Opis
Ćwicz i ciesz się muzyką bez kłopotów z kablami. Dzięki słuchawkom Bluetooth ActionFit SHQ6500BL/00 jest to możliwe!Te bezprzewodowe słuchawki sportowe oferują nowy poziom swobody i energii podczas treningu. Doskonałe dopasowanie, solidna wodoodporna konstrukcja i potężny bas stworzony, by utrzymać ciało w ruchu. Otwarta konstrukcja akustyczna pozwala słyszeć dźwięki z otoczenia, dzięki czemu będziesz wiedzieć, co dzieje się wokół, i zachowasz bezpieczeństwo podczas ćwiczeń na świeżym powietrzu. Pokryte gumą nasadki douszne w kształcie litery C pewnie utrzymują słuchawki Actionfit w uszach — możesz się skupić na treningu, a nie na trzymaniu ich. | ![]() |
![]() | Idealne na każdy treningSłuchawki zostały zaprojektowane z myślą o wytrzymałości i trwałości. Przewód wzmocniony Kevlarem jest zabezpieczony przed powstawaniem przetarć oraz przed uszkodzeniem i umożliwia korzystanie ze słuchawek w skrajnych warunkach oraz podczas intensywnych ćwiczeń. Wbudowany mikrofon i elementy sterujące utworami umożliwiają szybką i łatwą zmianę muzyki oraz odbieranie połączeń podczas treningu. |
| Producent | Philips |
|---|---|
| Typ | ActionFit SHQ6500BL/00 |
| Łączność | Bluetooth 4.1 |
| Maksymalny zasięg | do 10 m |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowy |
| Masa akumulatora | 2,5 g |
| Czas odtwarzania muzyki | 4,5 godziny |
| Czas czuwania | 55 godzin |
| Czas rozmów | 4,5 godziny |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Maksymalny pobór mocy | 10 mW |
| Czułość | 107 dB |
| Średnica głośnika | 13,6 mm |
| Zakres częstotliwości | 15 - 22 000 Hz |
| Regulacja głośności | Tak |
Numer oferty: 40417094
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Tradimerce
4.6
Darmowa dostawa

Tradimerce
4.6
Inne archiwalne oferty