Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 71,00 zł
Opis
Pasują jak druga skóra
Teraz możesz się nie oszczędzać, biegając z SE-E3, niezwykle komfortowymi słuchawkami, które zapewnią ci pulsujący dźwięk. Zaczepy zauszne wykonano z elastycznego elastomeru, który nie drażni podczas wykonywania ćwiczeń. Ten elastyczny materiał dopasowuje się do kształtu ucha i utrzymuje słuchawki w miejscu. Do słuchawek dołączone są końcówki w rozmiarach S/M/L. Przewód znajduje się za uszami, dlatego nie utrudnia on ruchów rąk i nie podskakuje podczas ruchu. Pełnozakresowe dynamiczne sterowniki wzmacniają dźwięk podczas ćwiczeń a klasa wodoodporności IPX-2 sprawia, że można trenować w każdej pogodzie. Słuchawki ważą tylko 16 gramów, ich cena jest przystępna i pasują do ucha jak rękawiczka do dłoni, dzięki czemu można dbać o sylwetkę przy dźwiękach ulubionej muzyki.
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 85 |
| Wysokość w milimetrach | 175 |
| Głębokość w milimetrach | 65 |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Muzyka |
| Konstrukcja (słuchawki) | Douszne |
| Technologie (słuchawki) | Brak danych |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak danych |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 16 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 8 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22 kHz |
| Czułość | 100 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czerwony |
| Waga | 16 g |
| Akcesoria w zestawie |
Wkładki douszne |
| Pozostałe parametry |
Klasa IPX-2 zapewnia bezproblemowe korzystanie słuchawek w słabych opadach deszczu. Słuchawki są odporne również na pot. Teraz ulubionej muzyki możesz słuchać na spacerze z psem, wycieczce w góry czy podczas ćwiczeń na siłowni |

Numer oferty: 41161862
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty