Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 197,38 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Muzyka |
| Konstrukcja (słuchawki) | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 60 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 15 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 25 kHz |
| Czułość | 101 dB |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 1.2 cm |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |

Numer oferty: 41161042
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

-93%
149,95 zł
9
,95 złsofties
4.7
Darmowa dostawa
Promowany

-92%
99,95 zł
7
,99 złsofties
4.7
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty