Oferty, które mogą Cię zainteresować:






2
1 / 7
Sprzedano przez "Kup teraz" za 354,32 zł
Parametry
EAN
5907512856253
Opis
Słuchawki dla graczy,
Przestrzenne doznania PRĘDKOŚCI PONADDŹWIĘKOWEJ!
Słuchawki RAVCORE SUPERSONIC dostarczą Ci niezapomnianych wrażeń w każdej grze, zaś środowisko wirtualnego dźwięku przestrzennego odwzoruje i osadzi w sposób naturalny dźwięki słyszane wokół Twojej postaci.
SYSTEM DŹWIĘKU PRZESTRZENNEGO 7.1
System dźwiękowy w technologii Virtual Surround zapewnia niezapomniane doznania i zwiększa realizm gry. Dedykowane oprogramowanie umożliwi Ci dostosowanie ustawień słuchawek do Twoich indywidualnych preferencji – zarówno natężenia basów, jak również kontrolę czułości dźwięku w każdej z 7 stref wokół Ciebie. Chcesz lepiej słyszeć, co się dzieje za Twoimi plecami? Skorzystaj z dedykowanego oprogramowania!
REGULOWANY MIKROFON
W pełni wyciągany i elastyczny mikrofon z możliwością regulacji długości i pozycji zależnie od indywidualnych potrzeb; można go także całkowicie ukryć w obudowie słuchawki.
REGULOWANE PODŚWIETLENIE
Słuchawki RAVCORE SUPERSONIC to nie tylko zaawansowane funkcje dźwiękowe, ale również charakterystyczny, rasowy wygląd. Docenisz go również w nocnych sesjach gamingowych dzięki krwistemu podświetleniu zarówno słuchawek, jak i kontrolera audio, osadzonego na kablu. Chcesz skryć się w mroku? Jednym przyciskiem na kontrolerze wyłączysz oświetlenie na tak długo, jak będzie to potrzebne.
JAKOŚĆ I ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA
Materiały najwyższej jakości gwarantują długą żywotność słuchawek przy ich intensywnym użytkowaniu. Funkcjonalna budowa zapewnia uczucie komfortu nawet przy wielogodzinnych rozgrywkach!
| Opis ogólny | Słuchawki z mikrofonem RAVCORE Supersonic 7.1 czarne |
| Informacje dodatkowe | Długość przewodu (m): 2 Regulacja głośności: tak Złącze: USB |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Virtual 7.1 |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz 20 kHz |
| Impedancja | 32 Om |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na wysięgniku |
| Regulacja głośności | Tak |
| Producent | Ravcore |
| Nazwa typu | Słuchawki i mikrofony |
| Typ słuchawek mikrofonu | Virtual 7.1 |
| Długość kabla Maksymalny zasięg | 2.00 m |
| Gwarancja | 24 |
| Podłączenie słuchawek mikrofonu | USB 2.0 |
Numer oferty: 39554449
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Tradimerce
4.9
Darmowa dostawa

Handeline
4.4
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty