Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 378,40 zł
Parametry
EAN
8886419371212
Opis
Słuchawki stworzone dla najlepszychRazer Kraken Pro V2 zostały wyposażone w 50mm przetworniki, dzięki czemu słuchawki oferują głośne i bogate doznania dźwiękowe. To sprawi, że poczujesz się tak jakbyś był w samym centrum wydarzeń, otrzymując jednocześnie idealny odsłuch komunikatów swojej drużyny. | ![]() |
![]() | Mikrofon jednokierunkowyKomunikacja jest kluczowa w dzisiejszych rozgrywkach eSportu, dlatego Razer Kraken Pro V2 został wyposażony w jednokierunkowy mikrofon, dzięki któremu będziesz mógł przekazywać precyzyjne i strategiczne polecenia swojemu zespołowi. Ponadto słuchawki mają wbudowaną regulację głośności, dzięki czemu będziesz mógł szybko przejąć kontrole nad dźwiękiem. |
Maksymalny komfortKonstrukcja Razer Kraken Pro V2 została wykonana z boksytowego aluminium, dzięki czemu jest lekka, elastyczna i niezwykle trwała. Pałąk został tak zaprojektowany aby był idealnie wyważony i zmniejszał siły docisku podczas noszenia słuchawek. Elementy nauszne są większe, bardziej miękkie i lepiej izolujące dźwięk niż wcześnie a specjalne kanały wewnątrz formy nauszników zostały tak zaprojektowane aby uwolnić graczy od uciążliwego nacisku. | ![]() |
| Producent | Razer |
|---|---|
| Konstrukcja słuchawek | Nauszne zamknięte |
| Średnica membrany | 50 mm |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 12 - 28000 Hz |
| Impredancja słuchawek | 32 Om |
| Czułość słuchawek | 118 dB |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Typ mikrofonu | Jednokierunkowy |
| Łączność | Przewodowa |
| Chowany mikrofon | Tak |
Numer oferty: 40425323
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

-93%
149,95 zł
9
,95 złsofties
4.7
Darmowa dostawa
Promowany

-98%
399,99 zł
8
,59 złFlexiLicense
4.7
Inne archiwalne oferty