Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 796,26 zł
Parametry
EAN
192876048221
Opis
Słuchawki ROG Delta Core z mikrofonem
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 40 Hz |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Kolor | Srebrny |
| Waga | 346 g |


Numer oferty: 44747259
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty