Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 30,00 zł
Opis
Słuchawki S2 Yellow/Black douszne sportowe
Doskonałe sportowe słuchawki douszne do smartfonów.
Posiadają wbudowany mikrofon oraz przycisk odbierania rozmowy oraz regulację poziomu głośności. Posiadają przełącznik S/N pozwalający przystosować słuchawki do współpracy z urządzeniami pracujacymi w różnych standardach. "S" dla CITA 3.5mm jack (m.in. iPhone, Samsung, HTC, LG, Sony, Blackberry, Nexus) oraz "N" dla OMTP 3.5mm jack (m.in. Nokia, odtwarzacze).
Specjalna gumka utrzymuje słuchawkę w uchu także podczas intensywnego ruchu. Lekka konstrukcja w połączeniu z miękkimi gumkami poprawiają wygodę użytkowania.
W komplecie znajdują się dodatkowe dwie pary gumek o różnej wielkości umożliwiając odpowiedni ich dobór do małżowiny usznej.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja (słuchawki) | Douszne |
| Technologie (słuchawki) | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor (wyliczeniowy) | Żółty |
| Pozostałe parametry |
- Średnica przetwornika: 8mm |

Numer oferty: 41161196
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty