Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 321,00 zł
Opis
SENNHEISER SC 45 USB MS to jednouszna, przewodowa słuchawka dla biurowych profesjonalistów, korzystających ze Skype for Business ( dawniej Microsoft Lync ) oraz smartfonów. Idealne dopasowanie, doskonałe audio oraz wyrafinowany styl ułatwiają przestawienie się ze standardowego sprzętu na świat Unified Communications. Funkcja Sennheiser Voice Clarity oraz filtrujący zakłócenia mikrofon optymalizują przekaz głosowy. Lekki, wyłożony skórą pałąk nagłowny dopasowuje się do kształtu głowy użytkownika, a ruchomy wysięgnik pozwala na najwygodniejsze z możliwych umiejscowienie mikrofonu. Wybór pomiędzy piankową gąbką oraz skórzaną nakładką umożliwia jeszcze precyzyjniejsze dopasowanie urządzenia do swoich potrzeb, zaś dostępność automatycznych profili dźwiękowych pogłębia ogólne wrażenie pracy z produktem kompletnym. SC 45 USB MS wyposażony jest w złącze jack-3,5 mm oraz dodakowy adapter USB umożliwiający łatwe sterowanie połączeniami. Zaimplementowana w słuchawkę technologia ActiveGard® chroni użytkownika przed możliwością wystąpienia szoku akustycznego. Do kompletu słuchawki dołączony jest specjalny woreczek ochronny.
Cechy:
- Certyfikowany pod kątem Skype for Business ( dawnielj Microsoft Lync ) – z liniowym kontrolerem i złączem USB
- Funkcjonalność - możliwość korzystania ze smartfonu ( jack 3,5mm-4 pin ) oraz komputera ( złącze USB z kontrolą połączeń )
- Sennheiser Voice Clarity – szerokopasmowy, naturalny dźwięk
- Filtrujący zakłócenia mikrofon – zapewnia czytelność i przejrzystość mowy
- Unikalny, współczesny design – działa tak dobrze, jak wygląda
- Wygoda absolutna – ruchomy pałąk wyłożony skórą umożliwia idealne dopasowanie
- Gąbki 2 w 1 – wybierz taką, która pasuje ci bardziej
- Zoptymalizowany pod kątem komunikacji oraz multimediów – z automatycznymi profilami dźwiękowymi
- Liniowy kontroler – szybkie i funkcjonalne zarządzanie połączeniami
- Ruchomy wysięgnik – optymalna pozycja mikrofonu
- Technologia Sennheiser ActiveGard® - chroni przed szokiem akustycznym
- Woreczek ochronny – przechowywanie oraz transport
- Funkcja Noise at Work – eliminująca niebezpieczne natężenie hałasu, zgodnie z dyrektywą UE 2003/10/EC
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja (słuchawki) | Nauszne |
| Technologie (słuchawki) | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Dźwięk (słuchawki) | Mono |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 60 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16000 Hz |
| Czułość | 118 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 2.5 m |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Waga | 102 g |

Numer oferty: 41161436
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty