Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 157,00 zł
Opis
DŹWIĘK
Metalowa obudowa zapewnia czyste średnie i niskie dźwięki oraz tłumi niechciane drgania. 8 mm membrana umieszczona blisko kanału usznego zapewnia moc dźwięku.
DESIGN
Czysty i prosty design, korpus ze stopu cynku dostępny w 5 kolorach.
INNE CECHY
Płaski przewód i długa tuleja, zapewnia mniej zakłóceń i większą solidność. Oznaczony kolorami przewód i końcówki uszu (XS, S, M, L).
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja (słuchawki) | Douszne |
| Technologie (słuchawki) | Brak danych |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak danych |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 16 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 5 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22 kHz |
| Czułość | 100 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Waga | 9 g |

Numer oferty: 41161402
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Inne archiwalne oferty