Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 289,00 zł
Opis
Oto wszechstronna piękność, której szukałeś. Atrajcyjna, solidna i stała w uczuciach.
Asystuje w zarządzaniu playlistą i połączeniami, trzyma obrzydliwy świat zewnętrzny z daleka od ciebie. (I jest wolna!). Cel słuchawki jest jasno sprecyzowany: hedonizm, osiągany poprzez zmaksymalizowanie wygody i przyjemności. Jest szczupła i wytrzymała, więc poniekąd nie masz żadnej wymówki. Jednostronny kabel nie plącze się, natomiast wyposażony jest w liniowy kontroler z wbudowanym mikrofonem. Można HD 2.20s również złożyć i spakować, ale niby kto chciałby to zrobić i po co? Na zewnątrz uroda i styl, wewnątrz porządne walnięcie. Uszy lubią zdecydowane traktowanie i tak też podchodzi od nich HD 2.20s. Bas jest precyzyjny i klarorwny. Nigdy nie staje się natomiast problemem - dzięki padom ze sztucznej skóry, zapewniającym komfort w każdych warunkach. Klasyczna mała czarna z niewielką dosypką połysku to outfit, który HD 2.20s wybrała na spotkanie z Tobą. Kreacja ponadczasowa, wyważona i bezbłędna.
Główne cechy:
- Nigdy nie przeoczysz połączenia - Wbudowany pilot z jednym przyciskiem (odbierz zakończ połączenie ) i mikrofonem do rozmów
- Wolność ruchu - Jednostronnie wyprowadzony kabel nie skręca się i nie przeszkadza w poruszaniu się
- Grzmiący bas - Niesamowite brzmienie z mocnym dołem pasma
- W drogę - Ultralekka i kompaktowa konstrukcja ułatwia użytkowanie
- Wzornictwo - To jak słuchawki wyglądają, jest równie ważne z tym jak brzmią
- Wygodne przechowywanie - Składana i elagancka kostrukcja
- Dobra izolacja od otoczenia - Zamknięte obudowy przetworników
- Nauszniki pokryte sztuczną skórą - doskonały komfort noszenia nawet przez wiele godzin
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 160 |
| Wysokość w milimetrach | 200 |
| Głębokość w milimetrach | 70 |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Muzyka |
| Konstrukcja (słuchawki) | Z muszlami nausznymi |
| Technologie (słuchawki) | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 26 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 18 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18 kHz |
| Czułość | 112 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.4 m |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |

Numer oferty: 41162048
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty