Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 116,00 zł
Opis
Słuchawki SHE4305
Wydajne przetworniki głośnikowe o średnicy 12,2 mm
Wydajne przetworniki o średnicy 12,2 mm są zamknięte w eleganckiej, kompaktowej obudowie i generują naprawdę mocne basy, dzięki którym naprawdę poczujesz rytm.
Ergonomiczna konstrukcja zapewnia maksymalny komfort
Ergonomiczna konstrukcja wykorzystuje owalne i skośnie ustawione rurki w celu uzyskania wygodnego i naturalnego dopasowania do ucha. Dzięki temu możesz słuchać muzyki przez wiele godzin bez cienia dyskomfortu.
Pilot umożliwia wykonywanie połączeń i słuchanie muzyki bez angażowania rąk
Łatwy w obsłudze pilot umożliwia odtwarzanie i wstrzymywanie utworów, a także odbieranie połączeń poprzez zwykłe naciśnięcie przycisku.
Gładkie i pewne dopasowanie do wnętrza ucha
Gładkie dopasowanie do wnętrza ucha sprawia, że każda słuchawka pewnie trzyma się na swoim miejscu i nie wypada podczas użytkowania.
Doskonała izolacja dźwięku
Dokładne dopasowanie do wnętrza ucha gwarantuje optymalną pasywną izolację szumów, a tym samym lepszy, niezakłócony odbiór muzyki.
Mocne, głośne basy, które można poczuć
Dzięki mocnym, imponującym basom możesz naprawdę poczuć rytm. Nie daj się zwieść lekkiej konstrukcji specjalnie dostrojone przetworniki i otwory basowe emitują ultraniskie częstotliwości, aby stworzyć unikalną sygnaturę dźwiękową BASS+.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Muzyka |
| Konstrukcja (słuchawki) | Douszne |
| Technologie (słuchawki) | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 9 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 23 kHz |
| Czułość | 107 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Waga | 0.039 kg |
| Akcesoria w zestawie |
3 x Nakładki na słuchawki w różnych rozmiarach |

Numer oferty: 41160650
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Inne archiwalne oferty