Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 88,00 zł
Parametry
EAN
6925970713603
Opis
Słuchawki SHL5000WT/00, białe
Słuchawki zostały zaprojektowane do słuchania muzyki w każdym miejscu. Miękkie poduszki umożliwiają wygodne słuchanie ulubionych utworów. Doskonała jakość dźwięku zapewnia nowe doświadczenie słuchania muzyki.
Z miłości do muzyki! Gdziekolwiek jesteś!
Miękkie poduszki umożliwiające wygodne słuchanie
Miękkie, skórzane poduszki umożliwiają długie, wygodne słuchanie ulubionych utworów.
Lekki pałąk zwiększa wygodę i podnosi wytrzymałość
Pałąk wykonany z lekkiego materiału
Możliwość płaskiego złożenia słuchawek zapewnia łatwe przechowywanie i przenoszenie
Redukcja szumów słyszysz tylko muzykę
Miękkie poduszki otulają uszy, blokując dźwięki z otoczenia.
Przewód o długości 1,2 m doskonale nadaje się do użytku na zewnątrz
Idealna długość przewodu zapewniająca większą swobodę wyboru miejsca, w którym można nosić urządzenie audio.
Giętki pałąk ze stali szlachetnej dopasowuje się do kształtu głowy
Wykonany z cienkiej stali szlachetnej pałąk jest jednocześnie lekki i wytrzymały, przez co obejmuje dobrze głowę, nie obciążając jej prawie wcale.
32-milimetrowe przetworniki głośnikowe zapewniają wspaniały, czysty dźwięk i głębokie basy
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Muzyka |
| Konstrukcja (słuchawki) | Nauszne |
| Technologie (słuchawki) | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 24 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 9 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 24 kHz |
| Czułość | 104 dB |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Waga | 119 g |
| Wymiary |
176 x 150 x 34 mm |

Numer oferty: 41827046
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty