Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 76,11 zł
Opis
Pełnowymiarowe, lekkie słuchawki z w pełni regulowanym pałąkiem na głowę i elementami nausznymi zapewniają doskonałe dopasowanie i wygodę słuchania.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Muzyka |
| Konstrukcja (słuchawki) | Z muszlami nausznymi |
| Technologie (słuchawki) | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 10 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 23 kHz |
| Czułość | 96 dB |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Waga | 0.681 kg |

Numer oferty: 41161046
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

Tradimerce
4.6
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty