Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 253,60 zł
Opis
Mocne światło LED jest synchronizowane z rytmem muzyki
Mocne światło LED jest synchronizowane z rytmem muzyki, dzięki czemu możesz zobaczyć i usłyszeć dźwięk. Po raz pierwszy możesz dzielić się wizualnym odzwierciedleniem muzyki.
Kontroluj obraz muzyki dzięki przyciskowi LED
Kontroluj obraz muzyki dzięki przyciskowi aktywacji światła LED, łatwo dostępnemu na lewej słuchawce.
Przetworniki neodymowe zapewniają głębokie brzmienie basów i potężny dźwięk
Przetworniki neodymowe 40 mm zapewniają głębokie brzmienie basów, wzmacniając rytm muzyki. Pozwalają uzyskać wysokiej jakości dźwięk z szerokim zakresem dynamiki, co umożliwia usłyszenie nawet najdrobniejszych detali utworu.
Niesamowita trwałość i wytrzymałość oraz solidny wygląd
Słuchawki te zostały zaprojektowane z myślą o wytrzymałości i trwałości. Mają one solidny wygląd, który potwierdza się w działaniu.
Wytrzymały i wygodny pałąk na głowę
Wytrzymały pałąk na głowę ma miękką wewnętrzną poduszkę, która zapewnia maksymalną wygodę.
Do 8 godzin mocnego światła LED
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 195 |
| Wysokość w milimetrach | 215 |
| Głębokość w milimetrach | 100 |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Muzyka |
| Konstrukcja (słuchawki) | Z muszlami nausznymi |
| Technologie (słuchawki) | Brak danych |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak danych |
| Funkcje bluetooth | Brak danych |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 8 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 23 kHz |
| Czułość | 105 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Waga | 0.78 kg |

Numer oferty: 41161066
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

Handeline
4.2
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty