Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 64,90 zł
Parametry
Marka
Sony
EAN
4905524928884
Opis
Słuchawki Sony MDR-XD150 białeSłuchawki nauszne marki SONY cechują się dynamicznym dźwiękiem zapewnianym przez 40-milimetrowe przetworniki wsparte magnesami neodymowymi oraz szerokie pasmo przenoszenia, wynoszące od 12 do 22000 Hz. Ponadto nauszniki wykonane są z miękkiego materiału, co skutkuje zwiększonym komfortem słuchania. | ![]() |
![]() | Złącze 3,5 mmSłuchawki są wyposażone w standardowe złącze 3,5 mm. Dzięki temu będziesz mógł je podłączać do praktycznie każdego sprzętu – laptopa, telefonu czy tabletu. |
Ciesz się pełnym brzmieniem!Słuchawki wokółuszne bez problemu wytłumią wszystkie dźwięki otoczenia i pozwolą Ci cieszyć się pełnym i mocnym dźwiękiem. Ich kształt i miękkie poduszki czynią je ponadto bardzo wygodnymi i nieinwazyjnymi dla ucha. To idealne rozwiązanie gdy chcesz odpłynąć w świat muzyki. | ![]() |
| Producent | Sony |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Typ słuchawek | Nauszne - zamknięte |
| Pasmo przenoszenia | 12 - 22000 Hz |
| Dynamika (SPL) | 100 dB |
| Impedancja | 32 Ω |
| Średnica przetwornika | 40 mm |
| Długość przewodu | 2 m |
| Regulacja głośności | Nie |
| Złącze | 3,5 mm |
| Transmisja bezprzewodowa | Nie |
| Waga | 160 g |
Numer oferty: 42624161
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty