Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 246,16 zł
Parametry
EAN
740617291728
Opis
HyperX Cloud Stinger Core to doskonały zestaw słuchawkowy klasy podstawowej. Przeznaczony jest dla graczy konsolowych poszukujących świetnej jakości dźwięku za przystępną cenę. Zestaw współpracuje z wieloma konsolami i posiada pilot zintegrowany z przewodem. Regulacja wysokości pałąka stalowym suwakiem i miękkie nauszniki zapewniają komfort, a elastyczne ramię odchylanego mikrofonu pozwala znaleźć położenie umożliwiające niezakłóconą komunikację. Kierunkowe przetworniki o średnicy 40 mm zastosowane w zestawie słuchawkowym Cloud Stinger Core pozwalają zanurzyć się w świecie gry.
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm jack 4-polowy |
| Dźwięk | Stereo |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 16 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1.3 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 215 g |
| |

Numer oferty: 44893266
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty