Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 71,00 zł
Parametry
EAN
6925281918926
Opis
Oto słuchawki dokanałowe JBL T110 Są lekkie, wygodne i kompaktowe. Pod wytrzymałą obudową, para 9 mm głośników zapewnia potężny bas, odtwarzając tym samym dźwięk JBL Pure Bass, którego można doświadczyć na halach koncertowych, arenach i w studio nagraniowym na całym świecie. Dodatkowo, jednoprzyciskowy pilot z płaskim, nieplączącym się przewodem pozwala na sterowanie odtwarzaniem muzyki, a także na prowadzenie rozmów dzięki wbudowanemu mikrofonowi. JBL T110 Twój idealny towarzysz do codziennej pracy, rozrywki w domu i podczas podróży.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Muzyka |
| Konstrukcja (słuchawki) | Douszne |
| Technologie (słuchawki) | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Impedancja | 16 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 96 dB |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |

Numer oferty: 41827025
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Rozbudowany opis produktu uzupełniony automatycznie, niewiążący dla sprzedawcy i mający charakter wyłącznie informacyjny.
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Handeloop
4.3
Darmowa dostawa

Tradax
4.3
Darmowa dostawa

Handeline
4.2
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty