Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 33,85 zł
Parametry
EAN
5907512847305
Opis
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22 kHz |
| Czułość | 0 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 266 g |

Numer oferty: 44746564
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Tradimerce
4.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty