Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 280,00 zł
Parametry
EAN
6950376782687
Opis
Słuchawki Redragon Triton H991
Słuchawki posiadają wysokiej jakości wbudowany mikrofon, który zapewni czysty i wyraźny do zrozumienia głos. Doskonała izolacja szumów zapewniająca całkowite zanurzenie w sesji grania. Mikrofon na elastycznym wysięgniku.
Zalety:
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Gaming |
| Konstrukcja (słuchawki) | Nauszne |
| Technologie (słuchawki) | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 2 x 3,5 mm minijack |
| Dźwięk (słuchawki) | Surround 7.1 |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 2.2 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 40 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Akcesoria w zestawie |
Instrukcja obsługi |
| Pozostałe parametry |
|

Numer oferty: 41827051
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty