Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 080,45 zł
Parametry
EAN
843591019200
Opis

CORSAIR VIRTUOSO RGB Wireless zapewnia dźwięk wysokiej jakości, całodzienny komfort dzięki najwyższej jakości piankowym nausznikom z pamięcią oraz superszybką łączność z technologią SLIPSTREAM WIRELESS.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Surround 7.1 |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 40 kHz |
| Czułość | 109 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Kolor | Niebieski |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|



Numer oferty: 46404920
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Rozbudowany opis produktu uzupełniony automatycznie, niewiążący dla sprzedawcy i mający charakter wyłącznie informacyjny.
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Handeline
4.2
Darmowa dostawa

Handeline
4.2
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty