Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 18,00 zł
Parametry
EAN
4008928348873
Opis
| Parametry produktu | |
|
Wykonanie słuchawki
| douszne |
|
Rodzaj słuchawek
| półotwarte |
|
Sposób transmisji danych
| kabel |
|
Rodzaj złącza
| jack 3,5mm |
|
Regulacja głośności
| brak regulacji głośności |
|
Mikrofon
| Nie |
|
Długość przewodu
| 1.2 m |
| Zakres częstotliwości od | 20 Hz |
| Zakres częstotliwości do | 20000 Hz |
|
Głośność (dB)
| 81 dB |
|
Impedancja
| 32 om |
|
Kolor
| niebieski |
| System akustyczny | zamknięty |
| Odłączany przewód | Nie |
| Odbieranie połączeń | Nie |
|
Anulowanie hałasu
| Nie |
| Wymiary | |
| Szerokość produktu | 8.0 cm |
| Wysokość produktu | 15.0 cm |
| Głębokość produktu | 1.2 cm |
| Waga produktu | 0.0 kg |
| Szerokość opakowania | 9.0 cm |
| Wysokość opakowania | 17.0 cm |
| Głębokość opakowania | 1.3 cm |
| Waga produktu w opakowaniu | 0.0 kg |
Numer oferty: 40259991
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

Tradimerce
4.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty