Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 121,00 zł
Opis
VOLCANO MC-839 SWORD
Słuchawki MODECOM Volcano Sword to jeden z kilku modeli słuchawek serii Volcano Gaming dedykowanej graczom. Stworzone dla maksymalnego komfortu użytkowania przy wielogodzinnej zabawie podczas wszelakich przygód w grach komputerowych. Lekkie i przyjemne w użytkowaniu nie męczą uszu, a zastosowane 40 milimetrowe przetworniki potęgują przyjemność ze słuchania muzyki i odgłosów wirtualnego świata. Dzięki MODECOM Volcano Sword Twój zmysł słuchu zostanie wypełniony szczegółami płynącymi z multimedialnej rozrywki.
Wygodna konstrukcja
Słuchawki zaprojektowane zostały dla uzyskania maksymalnego komfortu użytkowania.
Jakość wykonania
Miękkie i przyjemne w dotyku materiały pozwalają korzystać ze słuchawek przez wiele godzin bez uczucia zmęczenia.
Dźwięk stereo
Dźwięk jest wyraźny i czysty, 50 milimetrowe przetworniki maksymalizują przyjemne doznania płynące z gier komputerowych.
Pilot na przewodzie
Pilot sterowania głośnością dźwięku umieszczony jest na długim 2,2 metrowym przewodzie w oplocie.
Przejściówka w zestawie
Przejściówka z 4-pin 3.5mm mini-Jack na 2x3.5mm mini-Jack
Mikrofon
Wbudowany mikrofon umożliwia prowadzenie rozmów podczas multimedialnej zabawy.
Podświetlenie LED
Słuchawki nie tylko oferują dobrą jakość dźwięku, ale także dobrze wyglądają. Podświetlenie LED podkreśla gamingowy styl.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Gaming |
| Konstrukcja (słuchawki) | Z muszlami nausznymi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack 4 pin |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 16 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 42 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 2.2 m |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Akcesoria w zestawie |
Przejściówka z 4-polowego min Jack 3.5mm na 2x 3-polowy mini-Jack 3.5mm |
| Pozostałe parametry |
Średnica przetworników: 40 mm |

Numer oferty: 41161145
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty