Oferty, które mogą Cię zainteresować:






2
1 / 7
Sprzedano przez "Kup teraz" za 92,91 zł
Parametry
EAN
5901443052203
Opis
Słuchawki IBOX X1 douszne Blouetooth
Doskonałe bezprzewodowe słuchawki bluetooth do smartfonów dla ludzi aktywnych.
Specjalnie profilowany i usztywniony przewód utrzymuje słuchawkę na swoim miejscu także podczas intensywnego ruchu.
Produkt posiada wbudowany mikrofon wraz z regulacją głośności oraz wielofunkcyjny przycisk odbierania rozmowy/pauzy/powtarzania ostatniego wybranego numeru.
Doskonały wygląd podkreślony przez żółty kolor przewodu oraz wysoka jakość to wyróżnik tego modelu.
W komplecie znajdują się dodatkowe dwie pary gumek o różnej wielkości umożliwiając odpowiedni ich dobór do małżowiny usznej.
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Kolor | Żółty |
| Waga | 16 g |
| |








Numer oferty: 44746968
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.8
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty