Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 43,00 zł
Parametry
EAN
6934177704949
Opis
| parametry | |
|
Wykonanie słuchawki
| douszne |
|
Rodzaj słuchawek
| półotwarte |
|
Nadaje się do sportu
| Nie |
|
Sposób transmisji danych
| kabel |
|
Rodzaj złącza
| jack 3,5mm |
|
Regulacja głośności
| brak regulacji głośności |
|
Mikrofon
| Tak |
|
Długość przewodu
| 1.25 m |
| Zakres częstotliwości od | 20 Hz |
| Zakres częstotliwości do | 20000 Hz |
|
Impedancja
| 32 om |
|
Kolor
| czarny |
| System akustyczny | półzamknięty |
| Odłączany przewód | Nie |
| Odbieranie połączeń | Tak |
|
Anulowanie hałasu
| Nie |
| Wymiary | |
| Waga produktu | 0.0 kg |
| Szerokość opakowania | 7.0 cm |
| Wysokość opakowania | 7.0 cm |
| Głębokość opakowania | 2.0 cm |
| Waga produktu w opakowaniu | 0.0 kg |
Numer oferty: 42762338
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty