Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 30,92 zł
Parametry
EAN
8716309082266
Opis
Słuchawki douszne z mikrofonem i regulacją głośności "PORTO"
Zaprojektowane specjalnie dla słuchania muzyki ! Doskonale dopasowane i miekkie dla uszu aby słuchanie muzyki było czystą przyjemnością. Dzięki specjalnej ergonomicznej budowie możesz korzystać przez długi czas z tych słuchawek ciesząc się pełnym komfortem słuchania. Słuchawki dzięki swojej budowie i wyglądzie będą idealnym towarzyszem telefonu komórkowego, tabletu lub innego odtwarzacza muzyki.
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 108 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Czerwony |
| Waga | 15 g |


Numer oferty: 44746556
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty