Oferty, które mogą Cię zainteresować:






2
1 / 7
Sprzedano przez "Kup teraz" za 42,00 zł
Parametry
Marka
Ibox
EAN
5901443052210
Opis

Słuchawki Z2 douszne
Doskonałe słuchawki douszne do smartfonów. Wyróżniają się interesującym designem oraz połączeniem różnych materiałów i kolorów. Posiadają wbudowany mikrofon oraz przycisk odbierania rozmowy. Lekka konstrukcja z metalu i plastiku, w połączeniu z miękkimi gumkami, poprawiają wygodę użytkowania. W komplecie znajdują się dodatkowe dwie pary gumek o różnej wielkości umożliwiając odpowiedni ich dobór do małżowiny usznej.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 98 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Żółty |
| Akcesoria w zestawie |
Komplet gumek x 2 |






Numer oferty: 46404897
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Handeline
4.2
Darmowa dostawa

Handeline
4.2
Darmowa dostawa

Handeline
4.2
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty