Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 834,75 zł
Parametry
EAN
6941059646174
Opis

ROZSZERZ SWOJE HORYZONTY.
Rozdzielczość Full HD+ 2340x1080 zapewnia wciągające wrażenia wizualne i niesamowicie wyraźny obraz przedstawionego świata. Dzięki certyfikacji zmniejszonej emisji niebieskiego światła możesz wygodnie spędzać długie godziny na telefonie bez zmęczenia oczu.
ZANURZ SIĘ, ZAPOMNIJ O CZASIE.
Dzięki baterii o wielkości powerbanku i możliwości szybkiego ładowania 18W, bez względu na to, czy spędzasz czas na oglądaniu filmów, graniu lub prowadzeniu rozmów telefonicznych, wymaganą moc masz w dłoni.
NOWY ŚWIEŻY WYGLĄD. WYRAŹ SWÓJ STYL.
Unikalna okrągła konstrukcja wokół modułu kamery dodaje poczucie równowagi i elegancji. Tył obudowy został pokryty teksturowym wykończeniem zapobiegającym pozostawianiu odcisków palców. Takie rozwiązanie sprawia, że urządzenie przez cały czas będzie wyglądać jak nowe. Obudowa dostępna w wyjątkowych, gradientowych kolorach.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Redmi 9 |
| Transmisja danych | LTE WAP HSUPA GPRS EDGE UMTS (WCDMA) HSDPA HSPA HSPA+ |
| Sieć GSM | 850 MHz 900 MHz 1800 MHz 1900 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz 850 MHz 900 MHz 1700 MHz 1900 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz (28) 2600 MHz (38) 2300 MHz (40) 2500 MHz (7) 1700 MHz (4) 1800 MHz (3) 1900 MHz (2; 25) 2100 MHz (1) 850 MHz (5) 900 MHz (8) |
| Przekątna ekranu | 6,53'' |
| Rozdzielczość | 2340 x 1080 |
| System operacyjny | Android 10 |
| Procesor | Octa Core |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Pozostałe informacje o procesorze |
MediaTek Helio G80 (2 × Cortex A75, 6 × Cortex A55) |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32 GB |
| Pojemność baterii | 5020 mAh |
| Typ ogniwa | Li-ion (bateria wewnętrzna) |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Aparat - Przód | 8 Mpix |
| Aparat - Tył | 13 Mpix |
| Aparat - Tył 2 | 8 Mpix |
| Aparat - Tył 4 | 2 Mpix |
| Aparat - Tył 3 | 5 Mpix |
| Szczegółowe dane aparatu |
Przysłona aparatu tylnego:
|
| Karta SIM | Nano |
| Dual SIM | Tak |
| GPS | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC Bluetooth WiFi Direct WiFi |
| Złącza | 1 x USB (Type C) 3,5 mm minijack |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 163.32 mm |
| Szerokość | 77.01 mm |
| Głębokość | 9.1 mm |
| Waga | 198 g |




Numer oferty: 46406702
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty