Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 556,50 zł
Parametry
EAN
5901890051460
Opis

Wygoda przeglądania
Poszukujesz smartfona, na którym zmieści się naprawdę dużo treści? Twoją uwagę z pewnością przykuje Kruger&Matz FLOW 7S. Urządzenie zostało wyposażone w wyświetlacz 6,21, w którym zastosowano proporcje 19:9, co oznacza, że na ekranie widoczne jest znacznie więcej treści wertykalnych.
Mocne wsparcie
Potrzebujesz niedrogiego, ale zarazem niezawodnego smartfona? Kruger&Matz FLOW 7S jest właśnie dla Ciebie. Za płynność działania odpowiada ośmiordzeniowy procesor Mediatek Helio P22 6762, wspierany 3 GB pamięci RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej.
Intuicyjna praca
Smartfon Kruger&Matz FLOW 7S działa w oparciu o niezwykle intuicyjny system Android 9.0 Pie. Sam sprawdź nowości jakie zostały wprowadzone w dziewiątej odsłonie tego systemu i wykorzystaj w pełni potencjał swojego nowego telefonu.
Uchwyć moment
Zależy Ci na zdjęciach wysokiej jakości? Na tylnej obudowie smartfona Kruger&Matz FLOW 7S znalazły się aż trzy aparaty główny 13 Mpx oraz dwa 2 Mpx - które pozwolą Ci uwiecznić ważne dla Ciebie chwile. Fani selfie mogą skorzystać z przedniego aparatu 5 Mpx.
Inteligentne rozwiązania
Zapomnij o ręcznym zmienianiu trybu w aparacie! Dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji smartfon Kruger&Matz FLOW 7S sam zdecyduje, który spośród 9 trybów będzie najlepszy, by Twoje zdjęcia wyszły idealnie.
Dla większego komfortu
Nie masz pamięci do kodów i wzorów? Z Kruger&Matz FLOW 7S to nie problem! Smartfon posiada zarówno czytnik linii papilarnych, jak też identyfikującą twarz użytkownika funkcję Face Unlock. Sam sprawdź jakie to wygodne!
Złoty środek
Kruger&Matz FLOW 7S to połączenie praktycznych rozwiązań i eleganckiego designu. Dlatego smartfon posiada baterię o pojemności 3400 mAh. Pozwoli to na swobodne korzystanie z różnych aplikacji przez wiele godzin, przy jednoczesnym zachowaniu smukłych kształtów urządzenia.
Bez kompromisów
Nie chcesz wybierać pomiędzy rozbudowaniem pamięci smartfona a możliwością korzystania z dwóch kart? Kruger&Matz FLOW 7S jest właśnie dla Ciebie! Urządzenie posiada dwa porty nano SIM oraz dodatkowy slot na kartę micro SD.
Z miejscem na jacka
Znowu zapodziała Ci się przejściówka, a Twój telefon posiada tylko port ładowania? Zapomnij o tym problemie! W smartfonie Kruger&Matz FLOW 7S znalazło się miejsce także na klasyczne wyjście słuchawkowe, dlatego bez problemu podłączysz swoje słuchawki bezpośrednio do urządzenia.
| Informacje o produkcie | |
| Transmisja danych | GPRS EDGE UMTS (WCDMA) LTE |
| Sieć GSM | 850 MHz 900 MHz 1800 MHz 1900 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz 1900 MHz 2100 MHz 2600 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz (8) 2100 MHz (1) 2600 MHz (38) 1800 MHz (3) |
| Przekątna ekranu | 6,21" |
| Rozdzielczość | 1570 x 720 |
| System operacyjny | Android 10 Go |
| Procesor | Octa Core |
| Pozostałe informacje o procesorze |
|
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32 GB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Aparat - Przód | 5 Mpix |
| Aparat - Tył | 13 Mpix |
| Aparat - Tył 2 | 2 Mpix |
| Aparat - Tył 3 | 2 Mpix |
| Szczegółowe dane aparatu |
|
| Karta SIM | Nano |
| Dual SIM | Tak |
| GPS | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Bluetooth WiFi Direct LTE |
| Złącza | 3,5 mm minijack microUSB |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Kolor | Niebieski |
| Wysokość | 157.4 mm |
| Szerokość | 76 mm |
| Głębokość | 8.8 mm |
| Waga | 171 g |






Numer oferty: 46406710
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty