Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 827,78 zł
Parametry
EAN
6937520050137
Opis
Moc zamknięta w prostej obudowie.
| Transmisja danych | LTE |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz (7) |
| Przekątna ekranu | 5,7'' |
| Rozdzielczość | 1440 x 720 |
| wyświetlacza |
18:9 HD+ |
| System operacyjny | Android 7.1 |
| Procesor | Octa Core |
| Taktowanie procesora | 1.5 GHz |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32 GB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Pojemność baterii | 3300 mAh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Aparat - Przód | 8 Mpix |
| Aparat - Tył | 13 Mpix |
| Aparat - Tył 2 | 2 Mpix |
| Karta SIM | Nano |
| Dual SIM | Tak |
| GPS | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | microUSB |
| Kolor | Niebieski |
| Wysokość | 152.3 mm |
| Szerokość | 73 mm |
| Głębokość | 8.4 mm |
| Waga | 145 g |


Numer oferty: 44748705
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty