Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 265,93 zł
Parametry
EAN
5901890040167
Opis
Smartfon MOVE 8 mini szary
5-calowy styl
Kruger&Matz MOVE 8 mini to model idealny dla osób ceniących minimalistyczne rozwiązania. Urządzenie zostało wyposażone w 5-calowy ekran z zaokrąglonym szkłem 2.5D, którego dodatkowym atutem jest wykorzystanie proporcji 18:9. Oznacza to, że na wyświetlaczu zmieści się więcej treści wertykalnych, co poprawia komfort przeglądania stron internetowych.
Elegancja w wersji mini
Poszukujesz niewielkiego i smukłego smartfona, którego z łatwością schowasz do kieszeni spodni czy torebki? Kruger&Matz MOVE 8 mini to urządzenie, które zostało stworzone z myślą o Tobie. Obudowa dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych do wyboru, dlatego z pewnością znajdziesz model idealny dla siebie.
Szykowna bezkompromisowość
Pomimo kompaktowych wymiarów, MOVE 8 mini zaskoczy Cię swoją funkcjonalnością. Oprócz funkcji pozwalającej na korzystanie z dwóch numerów jednocześnie, smartfon posiada dodatkowy slot na kartę micro SD. Już nie musisz wybierać pomiędzy rozbudowaniem pamięci urządzenia, a funkcją dual SIM.
| Model |
MOVE 8 mini KM0463-S |
| Transmisja danych | HSDPA |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Przekątna ekranu | 5'' |
| Rozdzielczość | 960 x 480 |
| wyświetlacza |
|
| System operacyjny | Android 8.1 |
| Procesor | Quad Core |
| Taktowanie procesora | 1.33 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze |
|
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 8 GB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Pojemność baterii | 2000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Aparat - Przód | 0.3 Mpix |
| Aparat - Tył | 2 Mpix |
| Karta SIM | Nano |
| Dual SIM | Tak |
| GPS | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 139 mm |
| Szerokość | 67.5 mm |
| Głębokość | 10.5 mm |
| Waga | 161.8 g |






Numer oferty: 44748685
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty