Oferty, które mogą Cię zainteresować:






2
1 / 7
Sprzedano przez "Kup teraz" za 352,56 zł
Parametry
EAN
6935364087920
Opis
Neffos C7s
Najlepszy asystent codziennych zadań
Elegancki wygląd
Neffos C7s oferuje design dopracowany w każdym szczególe. Idealne proporcje i zaokrąglony tył telefonu zapewniają niezrównaną wygodę użytkowania.
Duże okno na świat
Wyświetlacz 18:9 FullView 5,45" zapewnia wysoką jakość obrazu z zachowaniem jego głębi i żywych barw. Dzięki połączeniu dużego wyświetlacza z zakrzywionym szkłem 2,5D i wąską ramką (2,55 mm) smartfon idealnie leży w dłoni.
Uchwyć każdy moment
Aparat 8MP to gwarancja pięknych zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Auto Fokus pozwoli na zachowanie doskonałej ostrości obrazu, a funkcja rozpoznawania scenerii sprawi, że robienie zdjęć najlepszej jakości będzie jeszcze prostsze.
Przedni aparat 5MP i funkcja upiększania pozwolą stworzyć perfekcyjne selfie. Błysk ekranu i efekt bokeh dodadzą zdjęciu dodatkowego uroku.
Niezawodny sygnał
Celem marki Neffos jest tworzenie telefonów o wzmocnionym sygnale. W każdym urządzeniu zastosowano wysokowydajny chip pasma podstawowego, wzmacniacz mocy (PA) oraz technologię EMC.
Jest to gwarancją silniejszego, szybszego i bardziej stabilnego sygnału.
Wydajne podzespoły
Android 9.0
Neffos C7s posiada 8-rdzeniowy procesor, który zapewnia wydajną pracę urządzenia. 2GB RAM i Android 9.0 sprawiają, że smartfon działa płynnie, szybko i bezproblemowo.
Android robot stanowi odtworzenie lub modyfikację materiałów utworzonych i udostępnianych przez firmę Google i jest wykorzystywany zgodnie z warunkami określonymi w licencji Creative Commons 3.0 Attribution License.
Wysokie standardy jakości
Neffos C7s został skonstruowany zgodnie ze ścisłymi procedurami projektowania
oraz poddany rygorystycznym testom na każdym etapie produkcji - od surowców po produkcję końcową - a wszystko po to, żeby oddać w ręce użytkowników funkcjonalny i niezawodny smartfon.
Niezawodny smartfon TP-Link
Co sprawia, że smartfon Neffos jest wyjątkowy? Wielokrotnie udowodniona stabilność i estetyka urządzeń TP-Link gwarantują wysoką jakość smartfonów, urządzeń niezbędnych w świecie wszechobecnej łączności. 23-letnie doświadczenie w projektowaniu niezawodnych urządzeń i akcesoriów sprawia, że TP-Link konsekwentnie zajmuje pozycję lidera wśród dostawców produktów sieciowych*, zapewniając dostęp do sieci Wi-Fi milionom ludzi w ponad 170 krajach. Doświadczenie to zostało wykorzystane przy formowaniu marki Neffos, która dostarcza tak samo precyzyjnie zaprojektowane i dopracowane smartfony jak wszystkie inne produkty sygnowane logo TP-Link.
*Według IDC WLAN Tracker.
| Model |
NEFFOS C7s |
| Transmisja danych | UMTS (WCDMA) |
| Przekątna ekranu | 5,45" |
| Rozdzielczość | 1440 x 720 |
| wyświetlacza |
|
| System operacyjny | Android 9.0 |
| Procesor | Octa Core |
| Taktowanie procesora | 1.6 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze |
SC9863A 4x1.6GHz+4x1.25GHz |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16 GB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC ( > 32GB) |
| Pojemność baterii | 2600 mAh |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Aparat - Przód | 5 Mpix |
| Aparat - Tył | 8 Mpix |
| Karta SIM | Nano |
| Dual SIM | Tak |
| GPS | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 147.5 mm |
| Szerokość | 71.8 mm |
| Głębokość | 9.1 mm |
| Waga | 156 g |






Numer oferty: 44748694
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty