Oferty, które mogą Cię zainteresować:






3
1 / 8
Sprzedano przez "Kup teraz" za 710,76 zł
Parametry
EAN
6937520051035
Opis
| Transmisja danych | EDGE |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz (5) |
| Przekątna ekranu | 5,99'' |
| Rozdzielczość | 2160 x 1080 |
| System operacyjny | Android 8.0 |
| Procesor | Octa Core |
| Taktowanie procesora | 1.8 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze |
|
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64 GB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Pojemność baterii | 3600 mAh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Aparat - Przód | 8 Mpix |
| Aparat - Tył | 12 Mpix |
| Aparat - Tył 2 | 5 Mpix |
| Karta SIM | Nano |
| Dual SIM | Tak |
| GPS | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | microUSB |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 153.6 mm |
| Szerokość | 75.5 mm |
| Głębokość | 7.9 mm |
| Waga | 168 g |







Numer oferty: 44748688
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty