Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 532,11 zł
Parametry
EAN
6941059625629
Opis
Smartfon Redmi 7A 2/16GB Matte Blue
| Model |
Redmi 7A 2/16GB |
| Transmisja danych | WAP |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz (38) |
| Przekątna ekranu | 5,45" |
| Rozdzielczość | 1440 x 720 |
| wyświetlacza |
Typ ekranu IPS |
| System operacyjny | Android 9.0 |
| Procesor | Octa Core |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Qualcomm Snapdragon 439 |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16 GB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Standard pamięci SD / CF | SD (8MB - 4GB) |
| Pojemność baterii | 4000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Aparat - Przód | 5 Mpix |
| Aparat - Tył | 12 Mpix |
| Szczegółowe dane aparatu |
|
| Karta SIM | Nano |
| Dual SIM | Tak |
| GPS | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Złącza | microUSB |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Niebieski |
| Wysokość | 146.3 mm |
| Szerokość | 70.41 mm |
| Głębokość | 9.55 mm |
| Waga | 165 g |






Numer oferty: 44748717
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty