Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 961,20 zł
Parametry
EAN
6937520050908
Opis
| Model |
X8 |
| Transmisja danych | HSUPA |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz (38) |
| Przekątna ekranu | 6,1'' |
| Rozdzielczość | 2220 x 1080 |
| System operacyjny | Android 8.1 |
| Procesor | Octa Core |
| Taktowanie procesora | 2.2 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze |
2*2,2 GHZ + 6*1,7 GHZ ADRENO 616, QUALCOMM SNAPDRAGON 710 |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64 GB |
| Pojemność baterii | 3210 mAh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Aparat - Przód | 20 Mpix |
| Aparat - Tył | 12 Mpix |
| Aparat - Tył 2 | 5 Mpix |
| GPS | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 151.27 mm |
| Szerokość | 74.62 mm |
| Głębokość | 7.85 mm |
| Waga | 160 g |







Numer oferty: 44748723
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty