Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 49,00 zł
Parametry
Marka
Inna
EAN
5906453108568
Opis


|
Fabrycznie nowy, oryginalnie zapakowany produkt,
z pełną 24 miesięczną gwarancją producenta Smartwatch Active Watch MediaTech MT856 BT Android![]() Właściwości:
|
![]() Kontrolowanie muzyki z telefonu przez zegarek | ![]() Bluetooth | ![]() Proste i szybkie odbieranie/kończenie połączenia |
![]() |
Media- Tech ACTIVE WATCHTo zaawansowany zegarek z dotykowym ekranem LCD, który komunikuje się ze smartfonem lub tabletem za pośrednictwem interfejsu Bluetooth.
|
![]() |
Bez wyjmowania smartfona z kieszeniOdczytasz nową wiadomość sms, powiadomienie z Facebooka, Instagrama, Twittera, Skype'a bezpośrednio na Active Watch'u |
![]() |
Dodatkowo
|
![]() |
Urządzenie dla aktywynych fizycznie
|
![]() |
Zarządzaj muzyką ze smatwatcha!
|
| Procesor: | MEDIATEK 6261 |
| Bezprzewodowy interfejs: | Bluetooth 3.0 |
| Wyświetlacz: | Kolorowy TFT LCD 1,48" 128x128ppi |
| Panel dotykowy: | Pojemnościowy |
| Pamięć: | 128MB |
| Dźwięk: | Głośnik i mikrofon |
| Akumulator: | Ltowo-polimerowy 230mAh |
| Interfejs: | Micro USB 2.0 |
| Zasilanie: | 5V 0,5A |
| Zgodność z systemami: | Android 4.2.x i nowszymi |
| Waga: | 44g |
| Wymiary: | 40x42x10mm |








Numer oferty: 39564433
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty