Oferty, które mogą Cię zainteresować:






3
1 / 8
Sprzedano przez "Kup teraz" za 53,90 zł
Parametry
EAN
5902052869992
Opis
| Smartwatch Chrono 3 to prosty w obsłudze, multifunkcyjny zegarek na rękę, udoskonalona wersja znanego i cenionego Smartwatcha Chrono 2. Jego możliwości docenią miłośnicy nowych technologii, gadżetów, oraz szukający urządzenia, które przyda się w wielu codziennych czynnościach. | ![]() |
![]() | Zegarek posiada dotykowy wyświetlacz LCD o rozmiarze 1.22”, który świetnie odwzorowuje rzeczywiste kolory. Smartwatch ma wbudowany moduł Bluetooth, umożliwiający synchronizację z innymi urządzeniami, zarówno ze smartfonami, jak i tabletami. W efekcie umożliwia to swobodne wysyłanie i odczytywanie smsów ze sparowanych urządzeń. Natomiast opcja instalacji karty microSIM z transmisją 2G zapewnia bezproblemowe wykonywanie oraz odbieranie połączeń telefonicznych. Zegarek jest wyposażony również w aparat fotograficzny VGA, który pozwoli rejestrować aktywność i warte zapamiętania chwile! Pamięć zegarka można zwiększyć wkładając do niego kartę microSD – smartwatch posiada czytnik kart do 32 GB. Chrono 3 oferuje użytkownikowi inne dodatkowe opcje m.in.: kalendarz, co pozwoli ograniczyć liczbę noszonych przy sobie gadżetów, zaoszczędzić miejsce i pieniądze. |
| Produkt swoją wydajność i długi czas działania na jednym ładowaniu zawdzięcza wbudowanemu akumulatorowi o pojemności 230 mAh (czas działania w stanie czuwania wynosi nawet do 72h). Obsługa smartwatcha jest prosta i intuicyjna dzięki graficznemu interfejsowi, opartemu przede wszystkim na czytelnych ikonach. Całość została zamknięta w eleganckiej, metalowej obudowie, a silikonowe paski pewnie stabilizują urządzenie na nadgarstku. | ![]() |
![]() | Sprzęt jest kompatybilny z dedykowanym systemem Android. Wraz z urządzeniem dostępna jest specjalna aplikacja, którą w łatwy sposób można pobrać po zeskanowaniu QR-kodu z opakowania. |
| Producent | Hykker |
|---|---|
| Ekran | 1,22” IPS, 240x240 px, kolorowy, dotykowy, okrągły |
| Procesor | MTK 6261 |
| Akumulator | Wymienny, Li-ion 230 mAh 3,7 V |
| Obsługa kart SIM | Tak, jedna karta microSIM |
| Obsługa częstotliwości GSM | 2G, 850/900/1800/1900 MHz |
| Pamięć RAM/ROM | 128 MB / 32 MB |
| Obsługa kart pamięci | Tak, karta microSD do 32 GB |
| Kompatybilność | Smartfony i tablety z systemem Android 4.3 lub nowszym |
| Dodatkowe | Bluetooth 3.0, mikrofon, aparat cyfrowy, głośnik |
| Obudowa | Metal + tworzywo |
| Pasek | Silikonowy, regulowany |
| Zasilanie | USB, 5 V 1,5 A |
| Wymiary obudowy | 53 x 44,8 x 12,9 mm |
| Waga urządzenia | 62 g |
Numer oferty: 40417013
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty