Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 99,99 zł
Parametry
EAN
1000000115215
Opis
SMARTWATCH M26
Idealnie współgra ze smartfonami, komputerami oraz tabletami posiadającymi wbudowaną funkcję Bluetooth w wersji V2.0 (lub wyższy).
Działa z telefonami oraz innymi urządzeniami pracującymi
na systemach Android (minimum 2.3), iOS.
To wygodne i bardzo funkcjonalne urządzenie, służące do odtwarzania muzyki, odbierania połączeń oraz wiadomości sms i maili. Umożliwia także nagrywanie notatek głosowych w formie audio. Niewątpliwą zaletą urządzenia jest czytelny i łatwy w obsłudze interfejs. Użytkownik informowany jest o pojawieniu się danej informacji za pomocą podświetlanych ikonek LED.
Dodatkowo M26 lokalizuje telefon, a nawet wykonuje zdjęcia w sposób zdalny. Za spust migawki służy wówczas tarcza zegarka.
Aby maksymalnie zindywidualizować własny smartwatch, istnieje możliwość dobrania rodzaju tarczy, menu a nawet wyglądu ikonek do oczekiwań użytkownika.
Dlaczego wymyślono smartwatch'e?
To proste! Chciano w ten sposób uniezależnić użytkowników smartfonów od ciągłego spoglądania na telefon, ponieważ statystycznie robią to 150 razy na dzień.
Dzięki funkcji krokomierza możliwy jest dokładny pomiar ilości przebytego dystansu usytuowanego w czasie. Dodatkowo zegarek wyświetla także jak wiele kalorii zostało spalonych.
Wraz z U8 motywujesz się do uprawiania sportów oraz bijesz własne rekordy.
W zależności od partii danego zegarka, niektóre fukcje mogą nieznacznie odbiegać od opisu.
Najważniejsze funkcje:
| Rozmiar ekranu | 1.48 " Ekran pojemnościowy dotykowy |
| Materiał | plastik + Silicon |
| Wersja Bluetooth | Bluetooth v3.0 |
| Protokół Bluetooth | A2DP + HFP 1.5 + HS P 1.2 |
| Zakres częstotliwości | 2,4 GHz widma hałasu otoczenia: ≤75dB |
| Zasięg transmisji | Około 10 metrów |
| Kompatybilność z systemami | Android oraz iOS |
| Język menu | Angielski, Niemiecki, Francuski, Portugalski, Hiszpański, Włoski, Chiński, Turecki, Rosyjski |
| Czas ładowania | Około 1 godziny |
| Czas rozmowy | Około 3 godzin |
| Czas odtwarzania muzyki | Około 6 godzin |
| Czas czuwania | Około 160 godzin |
| Zasilanie | Wbudowany akumulator 230mAh |
| Rozmiar | 4,6 x 4,2 x 1 cm |
| Waga | 67g |
Gwarancja jakości
Szybka wysyłka
Kupuj bez ryzyka
Działamy legalnie
Numer oferty: 40222579
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Handeloop
4.3
Darmowa dostawa

Tradimerce
4.6
Inne archiwalne oferty