Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 51,31 zł
Parametry
EAN
4006942043569
Opis
Kolorowa śmieciarka o długości 30 cm, wykonana z elestycznego plastiku wysokiej jakości, spełniającego normy europejskie.
Funkcjonalne autko, tylna klapa unosi się, aby móc umieścić np. piasek w środku, a także całość ładunku można przechylić i wysypać w odpowiednie miejsce.
Różne wzory. Produkt wybierany losowo.
| Nr katalogowy |
04356 |
| Marka | Brak |
| Rodzaj (pojazdy/modele) | Miejskie |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 2 lat |
| Chłopcy | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Długość | 30 cm |
| Szerokość | 19.8 cm |
| Wysokość | 36.5 cm |
|
Wymiary opakowania: 36,5 x 15,2 x 19,8 cm | |
Numer oferty: 41519933
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty