Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 252,40 zł
Opis
| Specyfikacja | |
| Kod producenta | ZB-107760 |
| Typ produktu | Wózki |
| Rodzaj | Jogger |
| Numer modelu | 255098 |
| Przedział wiekowy | Od 3 lat |
| Kolor główny | Różowy |
| Materiał wykonania | Guma, Metal, Tkanina, Tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 390 mm |
| Wysokość | 740 mm |
| Głębokość | 630 mm |
| Brak lalki w zestawie, Dla lalek do 42 cm, Koszyk na drobiazgi, Łatwy montaż, Metalowa konstrukcja, Możliwość zamontowania w dwie strony, Oryginalne wzornictwo Maxi Cosi, Pozycje siedziska x 3 | |
Numer oferty: 41506374
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty