Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 369,00 zł
Parametry
Marka
Inna
System dźwięku
2.0
Opis
Wysokiej jakości wzmacniacz słuchawkowy SMSL B1 z wbudowanym DAC wykorzystuje technologię Bluetooth aptX z funkcją NFC oraz posiada wbudowany akumulator zapewniający do 24 godzin ciągłego odtwarzania.
Wzmacniacz słuchawkowy SMSL B1 posiada technologię Bluetooth z obsługą standardu aptX umożliwiającą bezprzewodowe strumieniowanie muzyki z urządzenia mobilnego. Funkcja zbliżeniowa NFC oferuje szybkie parowanie urządzenia – wystarczy zbliżyć smartfon, aby sprzęt był gotowy do pracy. Zewnętrzna antena umieszczona na tylnym panelu zapewnia stabilne połączenie Bluetooth powyżej 10 metrów.
Wbudowany akumulator o pojemności 800 mAh oferuje do 24 godzin ciągłego odtwarzania, natomiast ładowanie SMSL B1 trwa zaledwie 2.5 godziny.
Oprócz złącza słuchawkowego wzmacniacz posiada również wyjście optyczne, koaksjalne i RCA, dzięki czemu wzmacniacz SMSL B1 może służyć jako źródło dla bardziej rozbudowanego systemu audio.
Wbudowany akumulator o pojemności 800 mAh zapewnia nawet do 24 godzin ciągłego odtwarzania, dzięki czemu SMSL B1 idealnie sprawdzi się w trasie lub jako źródło dźwięku podczas imprezy plenerowej. Szybkie ładowanie umożliwia pełne naładowanie baterii w zaledwie 2.5 godziny.
Wzmacniacz słuchawkowy SMSL B1 wyposażono w bezprzewodową technologię Bluetooth 4.2 z obsługą standardu aptX. Wbudowana antena zewnętrzna o dużej wydajności zapewnia stabilne połączenie, która w połączeniu z specjalnie dostrojonymi układami oferuje bardzo wysoką jakość bezprzewodowego dźwięku.
Wzmacniacz słuchawkowy SMSL B1 z serii Audioengine wykonano w atrakcyjnym wzornictwie. Aluminiowa obudowa świetnie chroni wysokiej jakości komponenty zapewniające możliwie najwierniejsze odwzorowanie dźwięku, aby zapewnić jak najlepszą reprodukcję dźwięku.
| Producent | SMSL |
| Model | B1 |
| Typ | Wzmacniacz słuchawkowy DAC |
| Moc | Moc wzmacniacza dla 32 Ohm @ 0.1% |
| Skuteczność | 95dB |
| Waga | 158 g |
| Wejścia | Optyczne, Coaxialne, RCA, 3.5mm Jack |
| Maksymalny pobór mocy | 120 mA |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0.36 A |
| Wymiary | 70 x 81 x 25 mm |
| THD | 0.02% |
| Gwarancja | 2 lata |
| Inne | Częstotliwość próbkowania złączy cyfrowych: 48 kHz; DAC: Wolfson WM8524G; Układ Transmisji danych: CS8406-CZZ; Wzmacniacz: MAX97220A |
| Akumulator | 800mAh |
| Czas działania | do 24 godzin |
| Czas ładowania | 2.5 godziny |
Numer oferty: 41883767
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Tradax
4.4
Darmowa dostawa

Handeloop
4.7
Darmowa dostawa

Handeline
4.2
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty