Oferty, które mogą Cię zainteresować:






3
1 / 8
Sprzedano przez "Kup teraz" za 96,99 zł
Opis
| Rozmiary | Dł. wkładki |
| 35 | 22 cm |
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 26 cm |
| *niniejsza tabela przedstawia przybliżone wartości | |
| Kolor | Odcienie różu |
| Rodzaj noska | Pełny |
| Wysokość obcasa | 8cm - 10cm |
| Rodzaj obcasa | Koturn |
| Rodzaj zapięcia | Sznurowanie |
| Wkładka | Skóra ekologiczna |
| Zapiętek | Zabudowany |
| Podeszwa | Z bieżnikiem |
| Okazja | Na co dzień |
| Styl | Fashion |
| Materiał | Zamsz ekologiczny |
| Sezon | Jesień/zima |
| Płeć | Kobieta |
| Stan | Nowy |
| Szczegół | Ukryta koturna |
| Wzór | Ażur |
| Platforma | 3,5cm |
| Obcas | 9cm |
| Ocieplenie | Brak |
| Szerokość cholewki | Regulowana |
| Wysokość cholewki | 9-10cm |
Numer oferty: 39770336
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty