Oferty, które mogą Cię zainteresować:






5
1 / 10
Sprzedano przez "Kup teraz" za 377,74 zł
Parametry
EAN
8595631003558
Opis

| parametry | |
| Ilość prędkości | 1 |
| Moc sokowirówki | 120 W |
| Pojemnik na sok | 1 l |
| Pojemnik na odpady | 1 l |
| Liczba obrotów | 55 obr/min |
| Sitko ze stali nierdzewnej | Tak |
|
Typ sokowirówki
| wyciskarka |
| Wymiary | |
| Szerokość produktu | 23.5 cm |
| Wysokość produktu | 36.0 cm |
| Głębokość produktu | 34.0 cm |
| Waga produktu | 3.9 kg |
| Szerokość opakowania | 25.5 cm |
| Wysokość opakowania | 38.5 cm |
| Głębokość opakowania | 36.0 cm |
| Waga produktu w opakowaniu | 4.2 kg |
Numer oferty: 39237606
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty