Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 53,00 zł
Opis
Słuchawki MDR-EX15LP
- Wygodne, niezawodnie trzymające się silikonowe wkładki douszne
- Lekkość zapewniająca maksymalną mobilność przy słuchaniu muzyki
- Możliwość doboru koloru do własnego stylu
- Mocny, zrównoważony dźwięk z neodymowych przetworników akustycznych 9 mm
- Pasmo przenoszenia 8 Hz – 22 kHz
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 50 |
| Wysokość w milimetrach | 180 |
| Głębokość w milimetrach | 20 |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja (słuchawki) | Douszne |
| Technologie (słuchawki) | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 8 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22 kHz |
| Mikrofon | Nie |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |

Numer oferty: 41162647
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty