Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 742,80 zł
Opis
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 810 (4 rdzenie, 1.50 GHz, A53 + 4 rdzenie, 2.0 GHz, A57) |
|---|---|
| Układ graficzny | Adreno 430 |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Pamięć wbudowana | 32 GB |
| Typ ekranu | Pojemnościowy, 10-punktowy, TRILUMINOS |
| Przekątna ekranu | 5.2" |
| Rozdzielczość | 1080 x 1920 px |
| Łączność |
4G (LTE) WiFi Bluetooth NFC |
| System nawigacji satelitarnej | A-GPS, GLONASS |
| Złącza |
Wyjście słuchawkowe/głośnikowe - 1 szt. Czytnik kart pamięci - 1 szt. Micro USB - 1 szt. Gniazdo kart SIM - 1 szt. |
| Bateria | Litowo-jonowa 2930 mAh |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 5.0 Lollipop |
| Aparat |
5.0 Mpix - przód 20.7 Mpix - tył |
| Lampa błyskowa | Wbudowana |
| Rozdzielczość nagrywania video | 3840 × 2160 (4K) |
| Maksymalny czas czuwania | 590 godz. |
| Maksymalny czas rozmów | 17 godz. |
| Grubość | 6,9 mm |
| Szerokość | 71,9 mm |
| Wysokość | 146,3 mm |
| Waga | 144 g |
| Dodatkowe informacje |
Akcelerometr Żyroskop Czujnik światła Czujnik zbliżenia Magnetometr Pyłoszczelność i wodoszczelność (IP68) |
| Dołączone akcesoria |
Zasilacz Kabel USB |
Numer oferty: 39935594
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

-93%
149,95 zł
9
,95 złsofties
4.7
Darmowa dostawa
Promowany

-61%
89,99 zł
34
,95 złcodes24
4.4
Darmowa dostawa
Promowany

-95%
329,95 zł
14
,95 złsofties
4.7
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty