Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 648,48 zł
Parametry
EAN
6925281928710
Opis
Soundbar Bar Studio 2.0
Kompaktowy soundbar JBL Bar Studio zapewnia doskonały dźwięk podczas oglądania ulubionych seriali telewizyjnych, filmów i programów muzycznych. Jest smukły, doskonale zaprojektowany i wyjątkowo łatwy w obsłudze. Dźwięk przestrzenny JBL i dwa porty basu przekształcają dźwięk z telewizora w prawdziwy dźwięk kinowy. Soundbar JBL Bar Studio jest wyposażony w technologię Bluetooth umożliwiającą bezprzewodowe strumieniowe przesyłanie ulubionej muzyki do głośnika. Jest łatwy w konfiguracji. Wystarczy połączyć soundbar i telewizor jednym kablem HDMI. Soundbarem JBL Bar Studio można sterować za pomocą pilota do telewizora.
| Rodzaj | Soundbary |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Pilot |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 30 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 60 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Stosunek sygnału do szumu | 90 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
614 x 58 x 86 mm |
| Waga | 1.4 kg |


Numer oferty: 44746420
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Handelove
2.8
Darmowa dostawa

Tradax
4.6
Inne archiwalne oferty