Oferty, które mogą Cię zainteresować:






2
1 / 7
Sprzedano przez "Kup teraz" za 621,58 zł
Parametry
EAN
6925281928703
Opis
Bar Studio - Dwukanałowy soundbar z technologią BluetoothKompaktowy soundbar JBL Bar Studio zapewnia doskonały dźwięk podczas oglądania ulubionych seriali telewizyjnych, filmów i programów muzycznych. Jest smukły, doskonale zaprojektowany i wyjątkowo łatwy w obsłudze. Dźwięk przestrzenny JBL i dwa porty basu przekształcają dźwięk z telewizora w prawdziwy dźwięk kinowy. Soundbar JBL Bar Studio jest wyposażony w technologię Bluetooth umożliwiającą bezprzewodowe strumieniowe przesyłanie ulubionej muzyki do głośnika. Jest łatwy w konfiguracji. Wystarczy połączyć soundbar i telewizor jednym kablem HDMI. Soundbarem JBL Bar Studio można sterować za pomocą pilota do telewizora. | ![]() |
![]() | Rozkoszuj się doskonałym, mocnym dźwiękiem swoich ulubionych filmów i programówSoundbar z systemem głośników 2.0 doskonale uzupełni brzmienie telewizora. Uzyskaj autentyczny efekt przestrzenny do filmu, sportu, muzyki i gier. Wywołaj bogatsze, głębsze dźwięki, które sprawiają, że masz ochotę jeszcze bardziej uczstniczyć w każdej scenie odgrywanej na ekranie telewizora. |
Ciesz sie bezprzewodowym przesyłaniem muzyki z innych urządzeńNie tylko filmy i programy telewizyjne brzmią lepiej dzięki głośnikowi. Również muzyka przechowywana w smartfonie, tablecie czy komputerze PC może być odtwarzana poprzez bezprzewodowe połączenie Bluetooth. Ciesz się krystalicznym brzmieniem bez obaw o zakłócenia sygnału muzycznego przez inne źródła. | ![]() |
![]() | Zamontuj soundbar na ścianieNiezależnie od preferencji dotyczących montażu głośnika, soundbar z łatwością wkomponuje się w Twoje wnętrze. Urządzenie można umieścić na półce, a także zamontować na ścianie. Dzięki swoim gabarytom, soundbar nie zabiera dużo miejsca, za to oferuje wyjątkowy dźwięk, który wypełni Twoją przestrzeń. |
| Producent | JBL |
|---|---|
| Zakrzywiony (curved) | Nie |
| Liczba kanałów | 2.0 |
| Moc całkowita | 30 W |
| Moc głośników | 2 x 15 W |
| Typ głośników | zintegrowane z jednostką centralną |
| Typ subwoofera | Brak |
| Odtwarzane nośniki | Nie |
| Odtwarzanie dźwięku | MP3 |
| Dekodery dźwięku | Dolby Audio, Dolby Digital |
| Wyjście HDMI | 1 |
| Złącze USB | 1 |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth |
| Wymiary jednostki centralnej | 614 x 58 x 86 mm |
| Waga jednostki centralnej | 1,4 kg |
Numer oferty: 40424677
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty