Oferty, które mogą Cię zainteresować:






11
1 / 16
Sprzedano przez "Kup teraz" za 2 849,00 zł
Parametry
EAN
8806084363244
Opis
![]() | Technologia Dolby Atmos — kinowa jakość dźwiękuRozpłyń się w muzyce ze skierowanych w górę głośników zapewniających niezwykłe poczucie realizmu. Dzięki wysokiej jakości dźwiękowi płynącemu z listwy SJ9 możesz poczuć się jak w centrum akcji ulubionego filmu. |
Realistyczny dźwięk o wysokiej rozdzielczościMożesz odtwarzać muzykę w formatach WAV, FLAC i ALAC, jak również inne pliki do 24-bitów i 96 kHz. Te typy plików zapewniają dokładniejsze odwzorowanie dźwięku i brzmią lepiej niż płyty CD. | ![]() |
![]() | Konwersja dźwięku do wyższej jakościRozkoszuj się ulubionymi utworami przekonwertowanymi do wysokiej rozdzielczości (24 bity, 192 kHz) |
Stylistyka pasująca do telewizoraSzerokość 58 mm plasuje listwę SJ9 wśród najbardziej stylowych listew Atmos na rynku oraz zachowuje styl telewizora premium, nie zasłaniając ekranu. | ![]() |
![]() | Przepustowość 4KOglądaj ulubione filmy w fantastycznej jakości, dokładnie tak, jak zaplanował to reżyser. |
Bezprzewodowy subwooferUstaw subwoofer tam, gdzie wygląda i brzmi najlepiej, nie przejmując się przewodami. | ![]() |
![]() | ASC - dźwięk dopasowany do każdej treściAdaptacyjny system kontroli (ASC) dźwięku analizuje treść na bieżąco. Kiedy system ASC wykryje, że odtwarzany jest dialog, automatycznie zmienia parametry, aby zapewnić krystalicznie czysty dźwięk, a gdy wykryje akcję — zwiększa moc niskich tonów dla lepszego efektu. |
Auto Sound Engine — balans dźwiękuLG Auto Sound Engine optymalizuje dźwięk przy każdym poziomie głośności i cały czas precyzyjnie kontroluje jego częstotliwość. W ten sposób zapewnia odpowiedni balans dźwięku bez względu na głośność. | ![]() |
![]() | Obsługa Wi-Fi i Bluetooth — strumieniuj, co chceszListwa nagłośnieniowa LG może odtwarzać każdą muzykę, jak również bez ograniczeń uruchamiać usługi z urządzeń przenośnych. Wi-Fi umożliwia odtwarzanie dźwięku w najwyższej jakości, podczas gdy Bluetooth zapewnia łączność z największą liczbą urządzeń. |
Wbudowany ChromecastDzięki wbudowanemu oprogramowaniu Chromecast audio można przekazywać piosenki, podcasty i sygnał stacji z telefonu bezpośrednio do listwy nagłaśniającej. Szukaj, włączaj, wstrzymuj oraz pogłaśniaj i ściszaj odtwarzanie muzyki za pomocą swojego telefonu. | ![]() |
![]() | Auto Music Play — muzyka podąża za TobąMuzyka zaczyna grać w chwili, gdy wchodzisz do pokoju. Funkcja Auto Music Play automatycznie przejmuje odtwarzanie muzyki z połączonego urządzenia, gdy wykryje jego obecność w pobliżu. |
Sterowanie pilotem od telewizoraDo listwy nagłaśniającej LG jest dołączony pilot, ale można nią sterować pilotem od telewizora*. | ![]() |
![]() | Nieodłączna część Twojego systemu rozrywkiPodłącz urządzenie do czego chcesz przez port HDMI, USB, optyczny, Portable In lub łącze Bluetooth. |
| Producent | LG |
|---|---|
| Złącze koaksjalne | Nie |
| Wejścia audio | 1 |
| Wejście HDMI | 1 |
| Wejście optyczne | 1 |
| Wyjście HDMI | 1 |
| Złącze Ethernet (LAN) | Tak |
| Złącze słuchawkowe | Nie |
| Złącze USB | Nie |
| Wejścia koncentryczne | Nie |
| Zasilanie | 100 - 240 V |
| Liczba kanałów | 5.1 |
| Odtwarzane nośniki | Nie |
| Odtwarzanie dźwięku | AAC , MP3 , WAV , WMA , OGG , FLAC , AIFF , ALAC |
| Zakrzywiony (curved) | Nie |
| Dekodery dźwięku | Dolby Digital , Dolby TrueHD , Dolby Digital Plus , DTS Digital Surround , Dolby Atmos |
| Informacje dodatkowe | Audio return channel (ARC) , SimpLink , Kompatybilność z Systemami Multiroom , Serwis Spotify |
| Moc całkowita [W] | 500 |
| Typ głośników | Bass Reflex |
| Typ subwoofera | Zintegrowany z jednostką |
| Moc głośników [W] | 215 |
| Moc subwoofera [W] | 200 |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth , Wi-Fi , DLNA |
| Funkcje poprawy dźwięku | Dynamic Range Control , Automatyczne ustawianie poziomu głośności , Auto Sound Engine , ASC |
| Wymiary jednostki centralnej [mm] | 1200 x 58 x 145 mm |
| Waga jednostki centralnej [kg] | 5.64 |
| Wymiary subwoofera | 296 x 332 x 296 mm |
| Waga subwoofera [kg] | 7.6 |
Numer oferty: 40424688
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty