Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 528,69 zł
Parametry
EAN
5907512864012
Opis
Soundbar Nino Bluetooth
Głośnik Soundbar TRACER Nino BLUETOOTH działający w systemie 2.0 to urządzenie dedykowane specjalnie dla osób poszukujących jakości i mocy. Gotowy do bezprzewodowego odtwarzania dźwięku z urządzeń wyposażonych w moduł Bluetooth, zarówno tabletów, smartfonów, odtwarzaczy mp3, czy laptopów. Teraz można swobodnie słuchać ulubionej muzyki, bez trudności z plątaniną zbędnych kabli. Duże rozmiary głośnika pozwalają cieszyć się czystym brzmieniem oraz mocnym i czystym basem.
| Rodzaj | Soundbary |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 6 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
470 x 65 x 70 mm |
|
Slot na karty MicroSD | |



Numer oferty: 44746440
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Handelove
2.8
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty