Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 288,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 80 |
| Wysokość w milimetrach | 170 |
| Głębokość w milimetrach | 35 |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Muzyka |
| Konstrukcja (słuchawki) | Douszne |
| Technologie (słuchawki) | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 51 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 15 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22 kHz |
| Czułość | 102 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Waga | 13 g |
| Akcesoria w zestawie |
- Silikonowe gumki |

Numer oferty: 41162114
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Handelove
3.8
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty