



1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 139,90 zł
Opis
Śpiwór Easy Camp Astro RZ red idealny dla początkujących kempingów lub tych, którzy nie jeżdżą zbyt często w światowe podróże.
| Prodcuent: | Easy Camp |
| Materiał: | 190T 100% poliester |
| Podszewka: | 190T 100% poliester, szczotkowany pongee |
| Nadzienie: | 1 x 250 g / m2 włókna poliestrowego |
| Budowa: | Pojedyncza warstwa |
| Zamek błyskawiczny: |
|
| Wzrost: | 195 cm |
| Pory roku: | 3-2 |
| Rodzaj: | śpiwór |
| Kobieta Temp (Tcomfort): | 9 |
| Temp (Tlimit) mężczyzna: | 5 |
| Temp (Textreme): | -8 |
| Rozmiar: | 210 x 75 cm (LxW) |
| Rozmiar paczki: | 36 x 21 cm |
| Waga: | 1250 g |
| Kolor: | czerwony |
Numer oferty: 43316555
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty